Harcz Gyöngyi

Fenyvesi-Harcz Gyöngyi vagyok és német- magyar szakon végeztem a Pázmány Bölcsészettudományi Karán. Az esztergomi Balassa Bálint Szakközépiskolában valamint a Mária Valéria nyelviskolában évek óta  lelkesen tanítom a  németet. ECL-vizsgabizottsági tag is vagyok. Talán elcsépelt gondolat, de az igazság az, hogy a munkám az egyik hobbim. Óráimon igyekszem diákjaimat dinamikusan és tempósan vinni céljuk felé.
A tanítás számomra: -öröm, hiszen szeretek emberekkel foglalkozni  és egy jó hangulatú németóra, a kitűzött cél elérése szárnyakat ad, -kemény munka, mert egyes tanulóknak a számukra legmegfelelőbb módszerekkel a legjobbat szeretném nyújtani, -hivatás, mert az életem nélkülözhetetlen része.

Oktatott nyelv:
Német